Rozjeďte to po Vánocích s jazykovými kurzy

Zdokonalte svůj cizí jazyk pro svoji práci nebo blížící se pracovní pohovor, najděte si nový koníček a získejte nové přátele, připravte se s námi na maturitní zkoušku či certifikát nebo si vychutnejte film v originálním znění.  Jazyková škola Talk-E otevírá přihlášky do novoročních kurzů.  Na padesát lekcí od úplných začátečníků po pokročilé a hodiny konverzace s rodilými mluvčími. Vše v šesti světových jazycích a přímo v centru Uherského Hradiště.


Naučte se v příštím roce anglicky, německy, rusky nebo francouzsky. Nově si u nás můžete osvojit i ŠPANĚLŠTINU a začít s ČÍNŠTINOU. Vyzkoušejte moderní výuku vedenou týmem mladých a zkušených lektorů za pouhých 170,–Kč za jednu lekci nebo využijte téměř 25% slevu na individuální lekci, kdy Vás hodina vyjde namísto 450,–Kč na pouhých 350 Kč.  Od 11. ledna do konce března nás celkem navštívíte dvanáctkrát a pokaždé můžete využít také nabídku kvalitní kávy, čaje, vody či sladkostí, které jsou součástí naší nabídky. Přidejte se k téměř dvěma stovkám spokojených studentů, kteří se za námi vždy rádi vracejí a my je vždy rádi vítáme. Tým našich třinácti lektorů se na Vás už těší.


                           Nemusíte se bát ani omezení v souvislosti s nákazou COVID-19. V případě přerušení výuky v naší jazykové škole Vám garantujeme nahrazení hodin přes internet či jejich posunutí do chvíle, kdy se znovu otevřeme. 


Nezapomeňte také na náš dárkový balíček s jazykovým kurzem, který můžete nadělit svým blízkým pod vánoční stromek.

Pro více informací a objednávání kurzů piště na info@talk-e.cz , volejte na číslo 603 541 650 nebo využijte formulář níže.

Vaše Jazyková škola Talk-E

Seznam novoročních kurzůAnglický jazyk


Nebyl nalezen žádný článek
Nebyl nalezen žádný článek
Nebyl nalezen žádný článek


Německý jazyk


Nebyl nalezen žádný článek


Francouzský jazyk


Nebyl nalezen žádný článek


Ruský jazyk


Nebyl nalezen žádný článek


Čínský jazyk


Nebyl nalezen žádný článek


Španělský jazyk


Odešli nezávazný dotaz na kurzy

Tato část stránky je chráněna pomocí reCAPTCHA a vztahují se na ni zásady ochrany soukromí a podmínky služby Google.
  Prosím čekejte...