Rozjeďte to po Vánocích s jazykovými kurzy

Zdokonalte svůj cizí jazyk pro svoji práci nebo blížící se pracovní pohovor, najděte si nový koníček a získejte nové přátele, připravte se s námi na maturitní zkoušku či certifikát nebo si vychutnejte film v originálním znění.  Jazyková škola Talk-E otevírá přihlášky do novoročních kurzů.  Na padesát lekcí od úplných začátečníků po pokročilé a hodiny konverzace s rodilými mluvčími. Vše v šesti světových jazycích a přímo v centru Uherského Hradiště.


Naučte se v příštím roce anglicky, německy, rusky nebo francouzsky. Nově si u nás můžete osvojit i ŠPANĚLŠTINU a začít s ČÍNŠTINOU. Vyzkoušejte moderní výuku vedenou týmem mladých a zkušených lektorů za pouhých 170,–Kč za jednu lekci nebo využijte téměř 25% slevu na individuální lekci, kdy Vás hodina vyjde namísto 450,–Kč na pouhých 350 Kč.  Od 11. ledna do konce března nás celkem navštívíte dvanáctkrát a pokaždé můžete využít také nabídku kvalitní kávy, čaje, vody či sladkostí, které jsou součástí naší nabídky. Přidejte se k téměř dvěma stovkám spokojených studentů, kteří se za námi vždy rádi vracejí a my je vždy rádi vítáme. Tým našich třinácti lektorů se na Vás už těší.


                           Nemusíte se bát ani omezení v souvislosti s nákazou COVID-19. V případě přerušení výuky v naší jazykové škole Vám garantujeme nahrazení hodin přes internet či jejich posunutí do chvíle, kdy se znovu otevřeme. 


Nezapomeňte také na náš dárkový balíček s jazykovým kurzem, který můžete nadělit svým blízkým pod vánoční stromek.

Pro více informací a objednávání kurzů piště na info@talk-e.cz , volejte na číslo 603 541 650 nebo využijte formulář níže.

Vaše Jazyková škola Talk-E

Odešli nezávazný dotaz na kurzy

  Prosím čekejte...