Anglický kurz konverzace se zahraničním lektorem

čtvrtek 16:00 – 17:00

Náplň kurzu


Lektorem tohoto kurzu je zahraniční lektorka Olha Lukyanova. Olha pochází z Ukrajiny.a má titul z učitelství anglického jazyka. Olha nemluví česky, ale češtině rozumí. Tento kurz je pro studenty, kteří se nebojí výzev a chtějí být vystaveni pouze anglickému prostředí bez možnosti použití rodného jazyka.

Studenti se na začátku kurzu s lektorem domluví na tématech, která je zajímají a rádi by o nich vedli konverzaci. Témata se mohou měnit i v průběhu kurzu. Pokud studenti nebudou mít žádná favorizovaná témata, lektor bude hodinu koncipovat na základě jazykové úrovně účastníků kurzu. (přiklad učebnice využívané v tomto kurzu Discussion A-Z, intermediate/ advanced, Intermediate communication games, Taboos and Issues, Topic for English Conversation …)

Na každou jednu hodinu je vybrané téma, ke kterému je představena slovní zásoba. Studenti vedou konverzaci řízenou i neřízenou týkající se daného tématu. Pokud lektor narazí na problematiku týkající se gramatiky, je tato problematika zběžně probrána a studenti si ji procvičí v rámci domácího úkolu.

Termín kurzu


  • Kurz začíná ve čtvrtek 6. října 2022 a končí ve čtvrtek 15. prosince 2022.
  • Výuka probíhá 1× týdně, a to vždy ve čtvrtek 16:00–17:00.
  • Maximálně bude v kurzu 6 studentů.
  • Celkově studenti absolvují 11 hodin výuky.

Cena kurzu je 1 980,–Kč

Odešlete nezávazný dotaz týkající se kurzu

Tato část stránky je chráněna pomocí reCAPTCHA a vztahují se na ni zásady ochrany soukromí a podmínky služby Google.
  Prosím čekejte...