Vykročte po letních prázdninách tou správnou nohou

a vyzkoušejte jeden z našich třiatřiceti zářijových jazykových kurzů. S námi si procvičíte základy, konverzaci nebo pokročilejší gramatiku, a to hned ve čtyřech světových jazycích. Zkuste nezávazně úvodní hodinu v angličtině, němčině, ruštině či francouzštině a přidejte se do skupiny více než sto padesáti spokojených studentů. Startujeme na cenách 2520,–kč/14 hodin za skupinovou a 4000,–Kč/10 hodin za individuální výuku. Naskočit do kurzů v učebnách přímo v centru Uherského Hradiště můžete od 12. září a po čtrnácti týdnech se pak 16. prosince na svátky rozloučíme, abychom se hned v lednu zase přivítali v navazujících lednových kurzech.

Naše Jazyková škola Talk-E působí v Uherském Hradišti už od roku 2016 a v současnosti se nachází v nadstandardně vybavených prostorách přímo v srdci Slovácka, u Masarykova náměstí v Uherském Hradišti. V celém vyhrazeném patře pro jazykovou školu pak naleznete hned 5 učeben, v nichž se ve výuce střídá 11 lektorů. Zdarma pak při studiu můžete využít nabídku čajů, kávy i vody a také našich populárních bezedných misek s malými sladkostmi.

Přijďte do Jazykové školy Talk-E a poznejte s kolektivem mladých lektorů, jak vypadá moderní výuka jazyka. Pro více informacích o jednotlivých kurzech pak navštivte naše stránky www.talk-e.cz, napište nám na info@talk-e.cz nebo volejte na 603 541 650.

V září se na Vás těší celý kolektiv Talk-E

Seznam podzimních kurzů
Anglický jazyk


Nebyl nalezen žádný článek


Německý jazyk


Nebyl nalezen žádný článek


Ruský jazyk


Nebyl nalezen žádný článek


Francouzský jazyk


Nebyl nalezen žádný článek

Napište nám nezávazný dotaz

Tato část stránky je chráněna pomocí reCAPTCHA a vztahují se na ni zásady ochrany soukromí a podmínky služby Google.

c

  Prosím čekejte...