Procvičte si angličtinu s filmem

I tento rok pro Vás chystáme oblíbené příměstské tábory pro děti. Tento rok nás čeká téma filmů. Máme připraveno pět dní plných aktivit a her vedených zkušenými lektory, a to vše pouze v angličtině. Vaše děti si hravou formou osvěží a prohloubí své znalosti, nejlépe se přestanou bát mluvit. Náplň našeho tábora se bude odvíjet od oblíbených filmů pro děti a teenagery.

Toto léto jsou v plánu dva termíny a to od 11.7. – 15.7. 2022 a od 8.8. – 12.8. 2022. Oba tyto termíny jsou určeny jak pro děti od 6 do 9 let, tak pro děti od 10 do 14 let. Program bude veden ve dvou skupinách dle věku a úrovně jazyka. Cena za jednoho účastníka táboru je 3500, –Kč a zahrnuje jídlo, pití, program a v něm výuku anglického jazyka od osmé ranní do čtvrté odpolední. Tábor se bude konat na adrese jazykové školy v hradišťské ulici Havlíčkova 1221 (budova Peněžního domu).


Přihlašovat děti můžete na mail info@talk-e.cz, tel.: 603 541 650. Na tyto kontakty posílejte i své případné dotazy k podrobnostem k příměstským táborům.
   Prosím čekejte...