Akční nabídka jazykových kurzů za zlomek ceny

Dožeňte přes léto svůj oblíbený cizí jazyk a připravte se s naší Jazykovou školou Talk-E na zájezdy do ciziny, nové pracovní příležitosti nebo plynulou komunikaci se zahraniční návštěvou. Už od 1. června si můžete objednávat naše pravidelné a oblíbené jazykové kurzy se 40% slevou. To vše vám jako vždy přináší Jazyková škola Talk-E z Uherského Hradiště ve spolupráci se slevovým portálem slevici.cz

Namísto obvyklých 1920,–Kč zaplatíte pouhých 1150,–Kč a dostanete 8 hodin výuky přizpůsobené vaším požadavkům. K dispozici tak budou kurzy angličtiny, němčiny a ruštiny všech pokročilostí s možností vybrat si mezi intenzivním 14denním kurzem a pozvolnějším tempem rozloženým do dvou prázdninových měsíců. S výukou pak začneme v týdnu od 5. července a skončíme nejpozději 26. srpna.

Pro více informací nám napište na info(zavináč)talk-e.cz nebo níže přes webový formulář a volejte na 603 541 650. Ne­zapomeňte sledovat také slevový portál slevici.cz od 1. června, kde budete moci naši akční nabídku objednat.

S pozdravem

Vaše Jazyková škola Talk-E


Cena kurzu je 1150,–Kč za 8 hodin výuky

Napište nám nezávazný dotaz

Tato část stránky je chráněna pomocí reCAPTCHA a vztahují se na ni zásady ochrany soukromí a podmínky služby Google.
  Prosím čekejte...