Jazyková školička Talk-E

Jazyková škola Talk-E přichází se skvělou novinkou. Od září letošního roku otevírá Jazykovou školičku Talk-E v nově vybavených prostorech přímo v centru Uherského Hradiště. Celkem 12 dětí u nás nalezne láskyplné a bezpečné prostředí, ve kterém se mohou přirozenou a hravou formou rozvíjet. To zajistí i přítomnost nadstandartního počtu dvou pečovatelů a lektora anglického jazyka. Předregistrace (nezávazná) začíná už od 1.března 2024.

Kdo jsme a na co se zaměřujeme?

Jsme školička pro děti od 1 do 6 let. Najdete nás v samotném centru Uherského Hradiště (v prostorech naší jazykové školy v budově Peněžního domu). Našim cílem je vytvořit pro Vaše děti láskyplné a bezpečné prostředí, ve kterém se mohou rozvíjet.

Naše dětská skupina je inspirována pedagogickými principy respektující výchovy, které kladou důraz na samostatnost, spolupráci a aktivní zapojení dítěte do vlastního vzdělávání. Každý den je pro nás novou příležitostí objevovat svět kolem sebe prostřednictvím her, experimentů a tvořivosti.

Jelikož máme dlouholeté zkušenosti s výukou anglického jazyka, nabízíme dětem aktivity a hry v angličtině, aby se děti přirozeně seznamovaly s jazykem a rozvíjely svou schopnost komunikace. Angličtina ovšem není naše priorita. Dbáme zejména na rozvoj mateřského jazyka.

Pár slov o naší Jazykové školičce.

V Uherském Hradišti působíme již 10 let. Za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností. Jsme tým mladých lidí, kteří svou práci dělají rádi. Rozrůstáme se nejen o nové lektory, ale i o jejich děti, a proto jsme se rozhodli otevřít novou dětskou skupinu.v pros­torech naší jazykové školy. Chceme vytvořit nerušivé klidné prostředí. Děti budou mít k dispozici 2 místnosti: první tvůrčí a pohybovou místnost (jídelna a denní aktivity) a druhou klidovou (mazlící) místnost se čtecím koutkem a ložnicí.

Jak bude vypadat den v naší školičce?

Spoustu času budeme trávit venku, ať už v blízké zahradě Bastion nebo v nedalekém parku. Rádi necháme Vaše dítě ušpinit a užít si vše, co pobyt na čerstvém vzduchu nabízí. Také nás zajímá, co děti jedí. Vyváženou stravu dovážíme. Snažíme se zajistit dostatek ovoce a zeleniny a podporujeme pitný režim ve formě neslazených nápojů. Vybavením i produkty v naší školičce se snažíme podporovat zejména české výrobce.

Dbáme na kvalitu a čistotu. Jsme s Vámi v kontaktu. V průběhu dne zasíláme rodičům fotografie dětí při různých činnostech. Rodič je při vyzvednutí dítěte informován o průběhu celého dne.

Vybavení herniček je pak přizpůsobeno a zaměřeno na rozvoj po stránkách jemné motoriky, kreativity či sociálních a komunikačních dovedností. Zpestření do každodenního provozu pak přináší lektor anglického jazyka, který zábavnou formou učí děti porozumět cizí řeči.Kdy můžu dítě přihlásit? Co pro to udělat?

Celková kapacity školičky je omezena na 12 dětí od 1 roku do 6 let (předškoláci). S dotazy a nezávaznou poptávkou proto neváhejte. Tu můžete směřovat na tel. 603 541 650, email info@talk-e.cz, na facebook Jazyková školička Talk-e nebo níže přes poptávkový formulář. Odesílat své dotazy a poptávky můžete kdykoliv. Předregistrace začíná od 1. března 2024.

Pokud přemýšlíte, že byste k nám Vaše dítko přihlásili, můžete vypsat předběžný zápis a my se Vám rádi ozveme: https://forms.gle/…2RtK4WJMBNv9


Cena za celotýdenní docházku je 6000,–Kč za měsíc

(vč. stravy)


Nazávazná poptávka/dotaz

Tato část stránky je chráněna pomocí reCAPTCHA a vztahují se na ni zásady ochrany soukromí a podmínky služby Google.
  Prosím čekejte...