Firemní kurzy

Vyučovali jsme takéFiremní výuka ve firmě DC4 CZ, a.s.
Hlavním cílem společnosti DC4 CZ, a. s. je podporovat rozvoj podnikání našich zákazníků na základě našich odborných znalostí a zkušeností. Vytváříme vždy se zákazníkem partnerský vztah založený na vzájemné důvěře a prospěšnosti. Spolupracujeme s významnými výrobci hardwaru a softwaru, poskytujeme profesionální služby a jsme tak schopni dodat požadované IT technologie jako ucelené řešení na míru.

  • Od 1.11.2014 zde probíhá firemní výuka vedená jazykovou školou Talk-E o celkovém počtu 18 studentů.
  • Od 1.10.2016 zde proběhla firemní výuka vedená jazykovou školou Talk-E o celkovém počtu 13 studentů a skončila v lednu 2017.Firemní výuka ve firmě JK Nástroje s.r.o.

Společnost JK Nástroje s.r.o. působí na trhu od roku 1996. V současné době je hlavní specializací sériová výroba přesných součástí a výroba frézovacích nástrojů. 

  • Od 14.7.2015 zde proběhla firemní výuka vedená jazykovou školou Talk-E o celkovém počtu 10 studentů a skončila v lednu 2017.Firemní výuka ve firmě EUROPE 1 STEEL
Firma je vedoucím importérem kvalitních svařovaných, otevřených a uzavřených dutých profilů (trubek a jeklů). Naše společnost také vytvořila distribuční síť s nízkonákladovým systémem prodeje na území České republiky, Slovenské republiky, Německa, Rakouska, Slovinska 

  • Od 1.9.2016 zde proběhla firemní výuka vedená jazykovou školou Talk-E o celkovém počtu 5 studentů a skončila v únoru 2017.

 


Firemní výuka ve firmě Kasko spol. s.r.o.
Firma Kasko byla založena v roce 1992. Od svého vzniku je ryze českou společností bez účasti zahraničního kapitálu. Hlavním podnikatelským záměrem je vývoj a vstřikování plastových výlisků, konstrukce, výroba forem a nástrojů. 

  • Od 1.11.2014 zde probíhá firemní výuka vedená jazykovou školou Talk-E o celkovém počtu 18 studentů.
  • Od 1.06.2015 zde probíhá firemní výuka vedená jazykovou školou Talk-E o celkovém počtu 5 studentů.
Firemní výuka ve firmě Astra spol. s.r.o.

Firma ASTRA, spol. s r.o. byla založena v roce 1991. Po založení bylo hlavní činností firmy výroba modelů letadel, a to jak pod vlastní značkou Scorpio, tak pod OEM značkami významných modelářských světových distributorů.

  • Od 1.9.2016 zde probíhá firemní výuka vedená jazykovou školou Talk-E o celkovém počtu 8 studentů.

Informace k firemním kurzům


V souvislosti s narůstajícími požadavky na firemní personál na ovládání cizích jazyků či na schopnost firem nabídnout svým zaměstnancům pracovní benefity, poskytuje Jazykové škola Talk-E firemní výuku cizího jazyk realizovanou přímo v prostorech dané společnosti či v učebnách své provozovny. Firemní kurzy realizované Jazykovou školou Talk-E mají volitelnou délku od tří měsíců do jednoho roku a v průběhu výuky zařazují kvalifikační testy, které zaměstnavatelům dokáží prozradit míru pokroku jejich zaměstnanců či přizpůsobit svoji náplň zábavnější formě výuky pro potřeby odreagování se od pracovního stresu. Cílem jazykových kurzů je pak zvýšit jazykovou kompetentnost samotných zaměstnanců, kteří ji poté mohou využít jak v pracovním, tak osobním životě.

Jak kurzy probíhají?

Na začátku a konci jazykových kurzů je předložen studentům jazykový test, který jednak napoví o jejich dosavadní pokročilosti, jednak na konci kurzu informuje o pokrocích, kterých studenti dosáhly (test je možné opakovat nejčastěji se čtvrtletním odstupem). Výukové materiály jsou připravovány výhradně lektorem jazykové školy Talk-E, před hodinou vytištěny a dány studentům jako učební pomůcka. 

Na každou skupinu je také lektorem připravena speciální výuková metoda, která zohledňuje cíle kurzu a požadavky dané skupiny. Výuka je tak maximálně individualizována a přizpůsobena nárokům, které si zaměstnavatel, popřípadě student od kurzu slibuje. Doporučená minimální frekvence jazykového kurzu jedné skupiny je pak jednou týdně. Doporučená frekvence u jedné skupiny je výuka dvakrát za týden. 

Lektor buď přijíždí do firemních prostor, kde je k výuce využívána zasedací místnost, popřípadě za lektorem docházejí studenti do provozovny jazykové školy. O každé hodině je vedena docházka, která se jednou měsíčně v kopii zasílá firmě.

Firemní kurzy přes dotační program POVEZ

Často realizujeme také firemní kurzy přes dotační program Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců (POVEZ). V rámci těchto kurzů vyřídíme za Vaši společnosti všechny potřebné dokumenty k podání žádosti o dotaci, stejně jako zajistíme veškerou administraci projektu. Pokud máte zájem o kurzy přes dotační program, vepište ji do formuláře níže.

Cena firemních kurzů

60 minut výuky (jedna hodina) za 1 den

500 Kč/hod

120 minut výuky (dvě hodiny) za 1 den

420 Kč/hod

180 minut výuky (tři hodiny) za 1 den

380 Kč/hod

240 minut výuky (čtyři hodiny) za 1 den

360 Kč/hod

300 minut výuky (pět hodin) za 1 den

340 Kč/hod

360 minut výuky a více (šest hodin a více) za 1 den

320 Kč/hod

Pauza mezi vyučovacími hodinami delší než patnáct minut

2 Kč/minuta

Jízdné (vzdálenost firmy větší než dvacet kilometrů od provozovny)

4 Kč/kilometr

Sepsání a podání žádosti o POVEZ

10 000 Kč

Administrace dotačního programu POVEZ

12% z ceny projetku

  • Vzorové příklady firemní výuky: Firemní výuka realizovaná ve společnosti v dojezdové vzdálenosti od provozovny dvacet kilometrů realizovaná tři vyučovací hodiny v úterý a tři hodiny ve čtvrtek s hodinovou pauzou mezi první a druhou hodinou. Cena za úterní výuku: 3 × 380 Kč =1140,–Kč. Cena za čtvrteční výuku: 3 × 380 Kč +  120 Kč = 1260,–Kč. Celková částka za týden 2400,–Kč.
  • Vzorové příklady firemní výuky: Firemní výuka realizovaná ve firme v Kroměříži dvě hodiny ve středu. Vzdálenost od provozovny je tedy 33 kilometrů. Celková cena: 2 × 420 Kč + 66 km x 4 kč =1104,–Kč
Neváhejte nás kontaktovat o více informací

Tato část stránky je chráněna pomocí reCAPTCHA a vztahují se na ni zásady ochrany soukromí a podmínky služby Google.
  Prosím čekejte...