Připojte se ke kolektivu Jazykové školy Talk-E!
Hledáme lektora ANGLICKÉHO A NĚMECKÉHO jazyka

Pozice lektora v jedné z největších jazykovek v uherskohradiš­ťském okresu může být tvoje, stačí nám jen napsat. Tvým zázemím budou moderně vybavené prostory v centru Uherského Hradiště a příjemné pracovní prostředí doplněné mnoha benefity.
Nabízíme možnost kariérního i osobního růstu, navštěvujeme konference a dbáme na vzdělávání našich lektorů. Poskytneme ti moderní zázemí a metodickou podporu pro tvé kurzy. Můžeš využít pružnou pracovní dobu, zkusit si výuku s nejmodernějšími technologiemi a navázat s námi i dlouhodobou spolupráci. Pořádáme také pravidelně učitelské setkání, na nichž utužujeme kolektiv.
Chceme především výbornou znalost jazyka, a to minimálně na úrovni C1. Výuka u nás vyžaduje také pracovní flexibilitu. Lektor pak povede buď individuální hodiny, nebo malou skupinu o maximálním počtu čtyř lidí. Samozřejmostí je pak přátelský, trpělivý a chápavý přístup k našim studentům a jejich požadavkům.
Pro koho je pozice určena?
Práce je vhodná pro ty, kteří si chtějí přivydělat při svém zaměstnání, pro studenty vysokých škol či rodiče na mateřské, popřípadě rodičovské. Je ideální příležitostí ale také pro ty, kteří to s učením na soukromé jazykové škole myslí do budoucna vážně a uvažovali by o zaměstnání v naší škole v dalších měsících nastálo.
Ozvat se můžeš na info@talk-e.cz nebo na tel. 603 541 650.
  Prosím čekejte...