PRÁZDNINY 2023

Rádi bychom Vás pozvali na naše letní jazykové kurzy a příměstský tábor, které jsou ideální pro studenty, kteří chtějí trávit svůj čas aktivně a zároveň se zdokonalit v angličtině, němčině, ruštině či francouzštině.


Naši zkušení lektoři Vám pomohou zdokonalit Vaše jazykové dovednosti a naučí Vás komunikovat s větší jistotou. V nabídce najdete jak kurzy obecné, tak konverzační s rodilou mluvčí Romy, která pochází z Floridy.


Příměstský tábor je vhodný pro děti od 8 do 15 let. Během pobytu u nás se Vaše děti nejen naučí nové věci, ale také si užijí spoustu zábavy. S našimi kvalifikovanými lektory a se Vaše děti budou věnovat angličtině formou her a aktivit, což je nejefektivnější způsob, jak si osvojit nové jazykové dovednosti.


Kurzy se konají od 1. července do 31. srpna a jsou rozděleny podle věku a úrovně jazyka. Do letních kurzů se bude možné přihlásit od 1.6. 2023 na našich webových stránkách. Tábor bude probíhat od 14. do 18. srpna – více informací zde https://talk-e.cz/…y-tabor-2023


Pokud chcete strávit letošní léto nejen zábavně, ale také efektivně, přihlaste se na naše letní jazykové kurzy a příměstský tábor. 

Těšíme se na Vás!


Váš tým Talk-E

  Prosím čekejte...