Na prázdniny do Klubíku! 


Jazyková škola Talk-E působící v centru Uherského Hradiště přichází letošní prázdniny se skvělou novinkou pro všechny rodiče a jejich děti. V týdnech od 6. července do 24. srpna bude nově otevřen Dětský anglický klubík Jazykové školy Talk-E, a to od pouhých 80,–Kč za hodinu výuky.Pro koho je klubík určen?

Především pro rodiče, kteří chtějí rozvíjet a vzdělávat své děti i v období letních prázdnin. Klubík je však ušit na míru také těm maminkám a tatínkům, kteří potřebují své dítě pouze na hodinu či celé dopoledne zabavit, přičemž si jej mohou vyzvednou až na oběd.


Co mohou vaše děti čekat?


1. Kvalifikované lektory a komunikaci v anglickém jazyce.

2. Čas vyplněný za pomocí edukativních her a aktivit, prací na drobných výrobcích či edukativními písničkami a videi.

3. Když bude potřeba, doučíme se spolu to, co jim ve škole nejde.

4. Zbavíme se strachu z mluvení a povzbudíme děti v samostatném ústním projevu.

O co jde?

Jedná se o specializovaný výukový program pro děti od 3. do 5.třídy, který se zaměřuje na rozvoj jejich komunikačních dovedností.Co podrobnějšího potřebujete o klubíku vědět?

Maximální kapacita třídy je osm dětí. Klubík probíhá od 6. července do 24. srpna každý pracovní den od 8:00 do 12:00. Přihlásit můžete své děti už nyní, nejpozději ale den předem do 15:00. Děti si sebou mohou nabalit svačinku, pití i přezůvky. Cena za jedno dítě je 80,–Kč za jednu hodinu.


Těší se na vás 

Vaše Jazyková škola Talk-E 

Odeslat nezávazný dotaz

  Prosím čekejte...