Pořádná porce jazykových kurzů na září!

Nahlédněte do nabídky jazykových kurzů, kde si vybere opravdu každý. Chcete své děti připravit na certifikáty STARTERS, MOVERS či FLYERS? Sami se chystáte na certifikát FCE, maturitu nebo je libo třeba konverzovat s rodilou mluvčí? Chtěli byste zkusit spíše němčinu či ruštinu? U nás máte od září nepřeberné možnosti. Otevíráme celkem 31 skupinových kurzů od začátečníků po pokročilé, od konverzace po přípravy na certifikát, od angličtiny po němčinu či ruštinu.

Přihlaste se k nám a staňte se jedním z více než sto stálých studentů, kteří pravidelně navštěvují Jazykovou školu Talk-E pár kroků od centra Uherského Hradiště. Nechte se v hodinách hýčkat nabídkou vody, čajů či kvalitní kávy z huštěnovské pražírny. V našich miskách navíc naleznete vždy něco dobrého na zub. Nově otevřené zářijové kurzy začínají v týdnu od 9. září a končí v týdnu od 9. prosince. Za celkem 14 hodin navíc zaplatíte pouhých 2380,–Kč za kurz končící až těsně před Vánocemi, takže Vás jedna hodina vyjde na skvělých 170,–Kč.

Tak přijďte vyzkoušet naše kurzy a naučte se s námi mluvit jazykem jednadvacátého století. Pro více informací nás kontaktujte na email info@talk-e.cz, na tel.: 603 541 650 nebo přes níže uvedený formulář, který naleznete i v detailech všech nově vyhlášených kurzů.

Těšíme se na Vás

Tým Talk-E

Seznam nově otevřených kurzů

Anglické kurzy


Nebyl nalezen žádný článek
Nebyl nalezen žádný článek

Německé kurzyNebyl nalezen žádný článek
Ruské kurzy


Nebyl nalezen žádný článek
odešlete nezávazný dotaz na kurz
  Prosím čekejte...