Přidej se do týmu lektorů Jazykové školy Talk-E

 

Náš tým právě hledá lektory anglického jazyka. Připoj se k našemu kolektivu mladých a zkušených učitelů. Tvým zázemím budou moderně vybavené prostory v centru Uherského Hradiště a příjemné pracovní prostředí doplněné mnoha benefity.

Proč učit právě u nás?

Nabízíme možnost kariérního i osobního růstu, navštěvujeme konference a dbáme na vzdělávání našich lektorů. Poskytneme ti moderní zázemí a metodickou podporu pro tvé kurzy. Můžeš využít pružnou pracovní dobu, zkusit si výuku s nejmodernějšími technologiemi a navázat s námi i dlouhodobou spolupráci. Pořádáme také pravidelně učitelské setkání, na nichž utužujeme kolektiv.

Co budeme požadovat?

Chceme především výbornou znalost jazyka, a to minimálně na úrovni C1. Výuka u nás vyžaduje také pracovní flexibilitu. Lektor pak povede buď individuální hodiny, nebo malou skupinu o maximálním počtu čtyř lidí. Samozřejmostí je pak přátelský, trpělivý a chápavý přístup k našim studentům a jejich požadavkům.

Pro koho je pozice určena?

Práce je vhodná pro ty, kteří si chtějí přivydělat při svém zaměstnání, pro studenty vysokých škol či rodiče na mateřské, popřípadě rodičovské. Je ideální příležitostí ale také pro ty, kteří to s učením na soukromé jazykové škole myslí do budoucna vážně a uvažovali by o zaměstnání v naší škole v dalších měsících nastálo.

Kam se mohu obrátit?

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj životopis na info@talk-e.cz, volejte na číslo 603 541 650 nebo nás kontaktujte níže přes kontaktní formulář.

Těšíme se na osobní setkání
Vaše Jazykové škola Talk-E 
 

Zaujali jsme tě?


Kontaktní formulář

  Prosím čekejte...